Home Clubs Teams Tables Fixtures FA Full Time Contact
SCFL Fixture List
Fixture List
6
Mon, 2nd Sep - Sun, 8th Sep
Monday 2nd September
U23 Eastbourne Town
East Tn 23
U23 Hailsham Town
Hailsham 23
U23 E
U23 Peacehaven & Tels
Peaceh 23
U23 AFC Uckfield Town
Uck Town 23
U23 E
Tuesday 3rd September
AFC Uckfield Town
Uck Town
AFC Varndeanians
Varndean
P Bent
Broadbridge Heath
Broadb H
Loxwood
Loxwood
P Bent
Crawley Down Gatwick
Craw Dwn Gat
Roffey
Roffey
P Bent
East Preston
East Pres
Arundel
Arundel
P Bent
Eastbourne Town
East Town
Peacehaven & Tels
Peaceh
P Bent
Eastbourne Utd AFC
Eastb Utd
Bexhill United
Bexhill Utd
P Bent
Hailsham Town
Hailsham
Little Common
Little Com
P Bent
Hassocks
Hassocks
Langney Wanderers
Langney
P Bent
Littlehampton Town
Lit Town
Alfold
Alfold
P Bent
Newhaven
Newhav
Lancing
Lancing
P Bent
Pagham
Pagham
Oakwood
Oakwood
P Bent
Saltdean United
Saltdean
Lingfield
Lingfield
P Bent
Selsey
Selsey
Horley Town
Horley Town
P Bent
Steyning Town
Steyning
Horsham YMCA
Hor YMCA
P Bent
Wick
Wick
Midhurst & Easebourne
Midhurst
P Bent
Wednesday 4th September
Mile Oak
Mile Oak
Shoreham
Shoreh
P Bent
Thursday 5th September
U23 Mile Oak
Mile Oak 23
U23 Bexhill United
Bexhill Utd 23
U23 E
U23 Southwick
Southwk 23
U23 Newhaven
Newhav 23
U23 E
U23 Arundel
Arundel 23
U23 Horsham YMCA
Hor YMCA 23
U23 W
U23 East Preston
East Pres 23
U23 Worthing United
Worthing Utd 23
U23 W
U23 Hassocks
Hassocks 23
U23 Pagham
Pagham 23
U23 W
U23 Littlehampton Town
Littlehampton T 23
U23 Oakwood
Oakwood 23
U23 W
Friday 6th September
U23 Langney Wanderers
Langney W 23
U23 Seaford Town
Seaford Town 23
U23 E
U23 Lancing
Lancing 23
U23 Selsey
Selsey 23
U23 W
Saturday 7th September
AFC Uckfield Town
Uck Town
Horsham YMCA
Hor YMCA
Prem
Broadbridge Heath
Broadb H
Lingfield
Lingfield
Prem
Eastbourne Town
East Town
Hassocks
Hassocks
Prem
Horley Town
Horley Town
East Preston
East Pres
Prem
Lancing
Lancing
Newhaven
Newhav
Prem
Little Common
Little Com
Alfold
Alfold
Prem
Loxwood
Loxwood
Langney Wanderers
Langney
Prem
Pagham
Pagham
Crawley Down Gatwick
Craw Dwn Gat
Prem
Peacehaven & Tels
Peaceh
Steyning Town
Steyning
Prem
Saltdean United
Saltdean
Eastbourne Utd AFC
Eastb Utd
Prem
AFC Varndeanians
Varndean
Mile Oak
Mile Oak
Div 1
Arundel
Arundel
Wick
Wick
Div 1
Billingshurst
Billingshurst
Oakwood
Oakwood
Div 1
Roffey
Roffey
Storrington
Storring
Div 1
Seaford Town
Seaford
Hailsham Town
Hailsham
Div 1
Selsey
Selsey
Worthing United
Wor Utd
Div 1
Shoreham
Shoreh
Midhurst & Easebourne
Midhurst
Div 1
Sidlesham
Sidlesh
Littlehampton Town
Lit Town
Div 1
Southwick
Southwk
Bexhill United
Bexhill Utd
Div 1
Bosham
Bosham
Brighton Electricity
Bri Elec
Div 2
Ferring
Ferring
TD Shipley
TD Shipley
Div 2
Jarvis Brook
Jarvis Br
Upper Beeding
Up Beed
Div 2
Littlehampton United
Lit Utd
Copthorne
Copthorne
Div 2
Montpelier Villa
Montpel
Worthing Town
Wor Town
Div 2
Rottingdean Village
Rotting
Cowfold
Cowfold
Div 2
Rustington
Rusting
St Francis Rangers
St Fran
Div 2
Sunday 8th September
U18 AFC Varndeanians
Varndean 18
U18 Southwick
Southwick 18
U18 C
U18 Burgess Hill Town
Burgess Hill T 18
U18 Haywards Heath Town
Hay Heath 18
U18 C
U18 Mile Oak
Mile Oak 18
U18 Broadbridge Heath
Broadb H 18
U18 C
U18 Shoreham
Shoreham 18
U18 Hassocks
Hassocks 18
U18 C
U18 Montpelier Villa
Montpel 18
U18 Saltdean United
Saltdean Utd 18
U18 E
U18 Peacehaven & Tels
Peaceh 18
U18 Eastbourne Town
East Town 18
U18 E
U18 Rottingdean Village
Rotting 18
U18 Newhaven
Newhaven 18
U18 E
U18 Seaford Town
Seaford T 18
U18 Westfield
Westfield 18
U18 E
U18 Chichester City
Chi City 18
U18 Worthing
Worthing 18
U18 W
U18 Selsey
Selsey 18
U18 Pagham
Pagham 18
U18 W
U18 Steyning Town
Steyning 18
U18 Arundel
Arundel 18
U18 W
U18 Worthing Twn
Worthing T 18
U18 East Preston
East Pres 18
U18 W
U18 Worthing Utd
Worthing U 18
U18 Lancing
Lancing 18
U18 W