Home Clubs Teams Tables Fixtures Media FA Full Time Contact
SCFL Fixture List
Fixture List
12
Mon, 14th Oct - Sun, 20th Oct
Monday 14th October
Eastbourne Town U23
East Tn 23
Seaford Town U23
Seaford Town 23
U23 E
Peacehaven & Tels U23
Peaceh 23
Newhaven U23
Newhav 23
U23 E
Tuesday 15th October
Worthing United
Wor Utd
Arundel
Arundel
Div 1
Crawley Down Gatwick
Craw Dwn Gat
Lancing
Lancing
P Bent
Peacehaven & Tels
Peaceh
Wick
Wick
P Bent
Steyning Town
Steyning
Selsey
Selsey
P Bent
Wednesday 16th October
Mile Oak
Mile Oak
AFC Varndeanians
Varndean
Div 1
Hailsham Town U23
Hailsham 23
Selsey U23
Selsey 23
SCFA U23
Thursday 17th October
Bexhill United U23
Bexhill Utd 23
Langney Wanderers U23
Langney W 23
U23 E
Southwick U23
Southwk 23
AFC Uckfield Town U23
Uck Town 23
U23 E
Arundel U23
Arundel 23
Pagham U23
Pagham 23
U23 W
Broadbridge Heath U23
Broadb H 23
East Preston U23
East Pres 23
U23 W
Oakwood U23
Oakwood 23
Horsham YMCA U23
Hor YMCA 23
U23 W
Worthing United U23
Worthing Utd 23
Mile Oak U23
Mile Oak 23
SCFA U23
Friday 18th October
Lancing U23
Lancing 23
Hassocks U23
Hassocks 23
U23 W
Saturday 19th October
Alfold
Alfold
Steyning Town
Steyning
Prem
Broadbridge Heath
Broadb H
Peacehaven & Tels
Peaceh
Prem
Crawley Down Gatwick
Craw Dwn Gat
Langney Wanderers
Langney
Prem
Eastbourne Town
East Town
East Preston
East Pres
Prem
Hassocks
Hassocks
AFC Uckfield Town
Uck Town
Prem
Lancing
Lancing
Loxwood
Loxwood
Prem
Lingfield
Lingfield
Saltdean United
Saltdean
Prem
Little Common
Little Com
Horley Town
Horley Town
Prem
Newhaven
Newhav
Horsham YMCA
Hor YMCA
Prem
Pagham
Pagham
Eastbourne Utd AFC
Eastb Utd
Prem
AFC Varndeanians
Varndean
Arundel
Arundel
Div 1
Bexhill United
Bexhill Utd
Roffey
Roffey
Div 1
Hailsham Town
Hailsham
Billingshurst
Billingshurst
Div 1
Littlehampton Town
Lit Town
Oakwood
Oakwood
Div 1
Mile Oak
Mile Oak
POST
Sidlesham
Sidlesh
Div 1
Seaford Town
Seaford
Selsey
Selsey
Div 1
Southwick
Southwk
Storrington
Storring
Div 1
Wick
Wick
Midhurst & Easebourne
Midhurst
Div 1
Worthing United
Wor Utd
Shoreham
Shoreh
Div 1
Copthorne
Copthorne
Littlehampton United
Lit Utd
Div 2
TD Shipley
TD Shipley
Jarvis Brook
Jarvis Br
Div 2
Upper Beeding
Up Beed
Cowfold
Cowfold
Div 2
Bosham
Bosham
Montpelier Villa
Montpel
D2 Cup
Rottingdean Village
Rotting
Brighton Electricity
Bri Elec
D2 Cup
St Francis Rangers
St Fran
Angmering Village
Ang Village
D2 Cup
Worthing Town
Wor Town
Rustington
Rusting
D2 Cup
Sunday 20th October
Broadbridge Heath U18
Broadb H 18
St Francis Rangers U18
St Fran 18
U18 C
Mile Oak U18
Mile Oak 18
Haywards Heath Town U18
Hay Heath 18
U18 C
Southwick U18
Southwick 18
Hassocks U18
Hassocks 18
U18 C
U18 Burgess Hill Town
Burgess Hill T 18
Shoreham U18
Shoreham 18
U18 C
AFC Varndeanians U18
Varndean 18
Eastbourne Town U18
East Town 18
U18 E
Newhaven U18
Newhaven 18
POST
Westfield U18
Westfield 18
U18 E
Saltdean United U18
Saltdean Utd 18
Peacehaven & Tels U18
Peaceh 18
U18 E
Seaford Town U18
Seaford T 18
Montpelier Villa U18
Montpel 18
U18 E
Selsey U18
Selsey 18
Steyning Town U18
Steyning 18
U18 W
U18 Worthing
Worthing 18
POST
East Preston U18
East Pres 18
U18 W
Worthing Town U18
Worthing T 18
Lancing U18
Lancing 18
U18 W
Worthing United U18
Worthing U 18
Arundel U18
Arundel 18
U18 W
Pagham U18
Pagham 18
Chichester City U18
Chi City 18
YC Cup
Peacehaven & Tels U18
Peaceh 18
Lancing U18
Lancing 18
YC Cup