Home Clubs Teams Tables Fixtures Media FA Full Time Contact
SCFL Fixture List
Fixture List
13
Mon, 21st Oct - Sun, 27th Oct
Monday 21st October
Eastbourne Town U23
East Tn 23
POST
AFC Uckfield Town U23
Uck Town 23
U23 E
Newhaven U23
Newhav 23
POST
Hailsham Town U23
Hailsham 23
U23 E
Peacehaven & Tels U23
Peaceh 23
POST
Seaford Town U23
Seaford Town 23
U23 E
Tuesday 22nd October
Oakwood
Oakwood
0 - 3
Worthing United
Wor Utd
Div 1
Whitehawk
Whitehawk
POST
Pagham
Pagham
SCFA Sen
Eastbourne Utd AFC
Eastb Utd
ABAN
Southwick
Southwk
SCFA RUR
Wednesday 23rd October
Pagham U23
Pagham 23
Selsey U23
Selsey 23
U23 W
Thursday 24th October
Mile Oak U23
Mile Oak 23
Bexhill United U23
Bexhill Utd 23
U23 E
Arundel U23
Arundel 23
Hassocks U23
Hassocks 23
U23 W
Horsham YMCA U23
Hor YMCA 23
East Preston U23
East Pres 23
U23 W
Oakwood U23
Oakwood 23
Worthing United U23
Worthing Utd 23
U23 W
Southwick U23
Southwk 23
Lancing U23
Lancing 23
U23 Cup
Friday 25th October
Langney Wanderers U23
Langney W 23
Broadbridge Heath U23
Broadb H 23
U23 Cup
Saturday 26th October
AFC Uckfield Town
Uck Town
Broadbridge Heath
Broadb H
Prem
East Preston
East Pres
Crawley Down Gatwick
Craw Dwn Gat
Prem
Eastbourne Utd AFC
Eastb Utd
Hassocks
Hassocks
Prem
Horley Town
Horley Town
Pagham
Pagham
Prem
Langney Wanderers
Langney
Alfold
Alfold
Prem
Lingfield
Lingfield
Horsham YMCA
Hor YMCA
Prem
Loxwood
Loxwood
Little Common
Little Com
Prem
Peacehaven & Tels
Peaceh
Lancing
Lancing
Prem
Saltdean United
Saltdean
Eastbourne Town
East Town
Prem
Steyning Town
Steyning
Newhaven
Newhav
Prem
Arundel
Arundel
Mile Oak
Mile Oak
Div 1
Angmering Village
Ang Village
Worthing Town
Wor Town
Div 2
Brighton Electricity
Bri Elec
St Francis Rangers
St Fran
Div 2
Littlehampton United
Lit Utd
Rottingdean Village
Rotting
Div 2
Montpelier Villa
Montpel
Jarvis Brook
Jarvis Br
Div 2
Rustington
Rusting
Bosham
Bosham
Div 2
Billingshurst
Billingshurst
Southwick
Southwk
D1 Cup
Roffey
Roffey
Wick
Wick
D1 Cup
Seaford Town
Seaford
Midhurst & Easebourne
Midhurst
D1 Cup
Selsey
Selsey
Bexhill United
Bexhill Utd
D1 Cup
Shoreham
Shoreh
Hailsham Town
Hailsham
D1 Cup
Storrington
Storring
Littlehampton Town
Lit Town
D1 Cup
Worthing United
Wor Utd
AFC Varndeanians
Varndean
D1 Cup
Copthorne
Copthorne
Cowfold
Cowfold
D2 Cup
TD Shipley
TD Shipley
Ferring
Ferring
D2 Cup
Sporting Lindfield
Sporting L
Upper Beeding
Up Beed
SCFA Int
Sunday 27th October
Hassocks U18
Hassocks 18
Haywards Heath Town U18
Hay Heath 18
U18 C
Shoreham U18
Shoreham 18
Broadbridge Heath U18
Broadb H 18
U18 C
St Francis Rangers U18
St Fran 18
Southwick U18
Southwick 18
U18 C
U18 Burgess Hill Town
Burgess Hill T 18
Mile Oak U18
Mile Oak 18
U18 C
Peacehaven & Tels U18
Peaceh 18
AFC Varndeanians U18
Varndean 18
U18 E
Seaford Town U18
Seaford T 18
Newhaven U18
Newhaven 18
U18 E
Westfield U18
Westfield 18
Montpelier Villa U18
Montpel 18
U18 E
Arundel U18
Arundel 18
Pagham U18
Pagham 18
U18 W
East Preston U18
East Pres 18
Worthing United U18
Worthing U 18
U18 W
Lancing U18
Lancing 18
Steyning Town U18
Steyning 18
U18 W
Selsey U18
Selsey 18
Chichester City U18
Chi City 18
U18 W
Worthing Town U18
Worthing T 18
U18 Worthing
Worthing 18
U18 W