Home Clubs Teams Tables Fixtures Media FA Full Time Contact
SCFL Fixture List
Fixture List
30
Mon, 17th Feb - Sun, 23rd Feb
Monday 17th February
Newhaven U23
Newhav 23
POST
AFC Uckfield Town U23
Uck Town 23
U23 E
Peacehaven & Tels U23
Peaceh 23
POST
Southwick U23
Southwk 23
U23 E
Tuesday 18th February
AFC Uckfield Town
Uck Town
POST
Lingfield
Lingfield
Prem
Eastbourne Town
East Town
3 - 1
Peacehaven & Tels
Peaceh
Prem
Hassocks
Hassocks
POST
Little Common
Little Com
Prem
Saltdean United
Saltdean
POST
Horley Town
Horley Town
Prem
Arundel
Arundel
POST
Selsey
Selsey
Div 1
Billingshurst
Billingshurst
POST
Southwick
Southwk
Div 1
Littlehampton Town
Lit Town
POST
Roffey
Roffey
Div 1
Shoreham
Shoreh
POST
Seaford Town
Seaford
Div 1
Wednesday 19th February
Bexhill United
Bexhill Utd
2 - 2
Wick
Wick
Div 1
Mile Oak
Mile Oak
7 - 2
Hailsham Town
Hailsham
Div 1
Pagham U23
Pagham 23
POST
East Preston U23
East Pres 23
U23 W
Thursday 20th February
Horsham YMCA U23
Hor YMCA 23
POST
Selsey U23
Selsey 23
U23 W
Worthing United U23
Worthing Utd 23
POST
Hassocks U23
Hassocks 23
U23 W
Friday 21st February
Langney Wanderers U23
Langney W 23
Seaford Town U23
Seaford Town 23
U23 E
Lancing U23
Lancing 23
Arundel U23
Arundel 23
U23 W
Saturday 22nd February
AFC Uckfield Town
Uck Town
Hassocks
Hassocks
Prem
East Preston
East Pres
Eastbourne Town
East Town
Prem
Eastbourne Utd AFC
Eastb Utd
Pagham
Pagham
Prem
Horley Town
Horley Town
Little Common
Little Com
Prem
Horsham YMCA
Hor YMCA
Newhaven
Newhav
Prem
Langney Wanderers
Langney
Crawley Down Gatwick
Craw D Gat
Prem
Loxwood
Loxwood
Lancing
Lancing
Prem
Peacehaven & Tels
Peaceh
Broadbridge Heath
Broadb H
Prem
Saltdean United
Saltdean
Lingfield
Lingfield
Prem
Steyning Town
Steyning
Alfold
Alfold
Prem
AFC Varndeanians
Varndean
Worthing United
Wor Utd
Div 1
Arundel
Arundel
Storrington
Storring
Div 1
Billingshurst
Billingshurst
Littlehampton Town
Lit Town
Div 1
Hailsham Town
Hailsham
Roffey
Roffey
Div 1
Oakwood
Oakwood
Mile Oak
Mile Oak
Div 1
Seaford Town
Seaford
Wick
Wick
Div 1
Selsey
Selsey
Bexhill United
Bexhill Utd
Div 1
Southwick
Southwk
Shoreham
Shoreh
Div 1
Angmering Village
Ang Vill
St Francis Rangers
St Fran
Div 2
Bosham
Bosham
Rustington
Rusting
Div 2
Ferring
Ferring
Copthorne
Copthorne
Div 2
Littlehampton United
Lit Utd
Brighton Electricity
Bri Elec
Div 2
Worthing Town
Wor Town
Rottingdean Village
Rotting
Div 2
Jarvis Brook
Jarvis Br
Montpelier Villa
Montpel
D2 Cup
Upper Beeding
Up Beed
TD Shipley
TD Shipley
D2 Cup
Sunday 23rd February
Broadbridge Heath U18
Broadb H 18
Shoreham U18
Shoreham 18
U18 C
Burgess Hill Town U18
Burgess Hill T U18
Hassocks U18
Hassocks 18
U18 C
St Francis Rangers U18
St Fran 18
Mile Oak U18
Mile Oak 18
U18 C
AFC Varndeanians U18
Varndean 18
Peacehaven & Tels U18
Peaceh 18
U18 E
Saltdean United U18
Saltdean Utd 18
Montpelier Villa U18
Montpel 18
U18 E
Lancing U18
Lancing 18
Chichester City U18
Chi City 18
U18 W
Pagham U18
Pagham 18
Worthing Town U18
Worthing T 18
U18 W
Selsey U18
Selsey 18
Arundel U18
Arundel 18
U18 W
Worthing United U18
Worthing U 18
Steyning Town U18
Steyning 18
U18 W
Westfield U18
Westfield 18
Haywards Heath Town U18
Hay Heath 18
YC Cup